Кадастррри, або про містечко на Тортузі

яким воно є в нас

Біля берегів розкинула свої причали Піратська Гавань (нетутешні кличуть її Pirates Bay і періодично намагаються перекрити до неї доступ, але ми-то знаємо що це найвитриваліше місце нашого містечка)

Душа містечка - звісно ж, Таверна "Полундра".

Гостинна Не-пов'язана-з-качками Дакі запропонує вам пінту свіжого рому та трохи закуски до нього, а крім цього в таверні можна довідатись в міру багато цікавої інформації, рекрутувати піратів собі в команду та відкрити завісу майбутнього у наших чарівних ворожок Анж та Амфіро. А справжня спека тут буде пообіді - кажуть, портові музики збираються неабияк здивувати місцевих випивох ;)

Зліва від Гавані знаходиться найуспішніший заклад міста - "Дім Мадам Марго". Тут кожен пірат за додаткову плату може знайти собі втіху й розраду в компанії прекрасних дівчат на будь-який смак [а гра в твістер з нашими красунями дійсно підніме бойовий дух]

Вглибині острова знаходиться загублений перехід до Рундука Дейві Джонса. Туди відсилаються всі хто не зміг або відмовився відкупатись від участі переможеного, там же в разі перемоги можна позбутись чорної мітки (а у випадку програшу - виконати маленьке завдання від Дейві Джонса). [Мітки знімаються за ігри в кості та Карту Скарбів, крім цього можна утягнутись в Skull King та Піратський Манчкін (за умови що ви не надто рольово активний персонаж і готові перерватись у випадку початку танцювальної частини)]

Ну і Чорний Ринок, куди ж без нього - треба ж десь збути награбоване і знайти щось цікавіше. Чесно кажучи (вам вирішувати, вірити мені чи ні), його вже давно монополізували підприємиці Марта О`Брайан та Сара Розенберг, хоча інколи й допускають до справ дрібних торговців в яких не бачать конкурентів. p.s. Ходять чутки, що ростовщиці Сарочці належить половина місцевих шхун. Хто зна що ще в них можна знайти.

Pic
Pic
Pic
Pic
Pic